Słonecznik łuskany paleta 400 kg

2 310,00 zł

(5,78 zł za kilogram)

Brutto
/ 2200 netto

Słonecznik łuskany ziarna to jedne z najchętniej kupowanych ziaren w naszej hurtowni. Jego prozdrowotne właściwości są zbawienne dla funkcjonowania całego organizmu. Słonecznik łuskany jest źródłem witaminy A + E oraz witamin z grupy B. Słonecznik łuskany stosowany jest nie tylko w piekarnictwie i cukiernictwie, czy jako dodatek do muesli. To także podstawowy składnik karmy dla ptaków. 

Słonecznik łuskany ziarna to jedne z najchętniej kupowanych ziaren w naszej hurtowni. Jego prozdrowotne właściwości są zbawienne dla funkcjonowania całego organizmu. Słonecznik łuskany jest źródłem witaminy A + E oraz witamin z grupy B. Ponadto ziarna słonecznika dostarczają ogromne ilości żelaza, błonnika, potasu, cynku i wapnia oraz magnezu. Słonecznik łuskany stanowi źródło wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, dlatego warto zadbać o włączenie ziaren słonecznika do codziennej diety. Ziarna słonecznika to zdrowa alternatywa dla miłośników chrupania chipsów i innych niezdrowych przekąsek.

Słonecznik łuskany stosowany jest nie tylko w piekarnictwie i cukiernictwie, czy jako dodatek do muesli. To także podstawowy składnik karmy dla ptaków. 

Podobne