Sole

Hurtownia Makpak.pl oferuje sól himalajską różową drobną niejodowaną i jodowaną oraz sól himalajską różową gruboziarnistą niejodowaną i jodowana. Oferujemy również czarną sól himalajską.

W naszej ofercie dostępna jest także Sól Epsom posiada liczne drogocenne właściwości, które zawdzięcza wchodzącym w jej skład jonom magnezu i siarki. Siarka zawarta w soli Epsom doskonale wpływa na cerę, również problematyczną, pozostawia mocne i lśniące włosy, zdrowe i twarde paznokcie.

Sól himalajska dostępna w naszej hurtowni bakalii Makpak.pl nadaje się zarówno do spożycia jak i np. do grot solnych. Gruboziarnista sól posiada kryształy mniej więcej o wymiarach 2-5 mm. Do grot solnych zaleca się, aby sól himalajska była jodowana. Z kolei sól drobnoziarnista posiada ziarenka nie większe niż 1 mm i jet stosowana głównie w branży spożywczej. 

Każdy rodzaj soli himalajskiej posiada niezwykłe właściwości, natomiast w zależności od koloru soli, różnią się on aromatem. Sól himalajska czarna posiada intensywny zapach z uwagi na obecne w niej związki siarki, który nie każdemu może przypaść do gustu, niemniej jednak czego się nie zrobi dla zdrowia i urody.

Zapraszamy do współpracy firmy zainteresowane zakupami hurtowymi oraz klientów detalicznych.