Morela suszona naturalnie paleta 400 kg

10 710,00 zł

(26 775,00 zł za kilogram)

Brutto
/ 10200 netto

Wyjątkowy smak moreli suszonych naturalnie powoduje, że są  często wykorzystywane jako dodatek w przemyśle cukierniczym do ciast, ciasteczek, batonów, a nawet deserów. Coraz częściej dodawane są do potraw mięsnych. Morela suszona naturalnie to również dodatek piekarniczy - słodkie chleby nierzadko są obecnie kupowane. Morela naturalna to także samodzielna przekąska, łączącą w sobie wyrafinowany smak, ogrom zdrowia jak i atrakcyjny wygląd.

Przy suszeniu naturalnym wartości odżywcze owoców są zachowane, a dodatkowo suszone morele stanowią doskonałe źródło potasu, witaminy A, żelaza i błonnika. Niemniej jednak należy pamiętać o umiarze, ponieważ suszone owoce zawierają cukry, choć naturalne, warto kontrolować ich ilość w diecie.

Morele suszone naturalnie to miękki, aromatyczny owoc o brązowej barwie, który wręcz rozpływa się w ustach. Bogate w mnóstwo witamin i minerałów powinny stanowić codzienny smakołyk w naszej diecie. Morele doskonale pasują do wszelkich produktów mlecznych, muesli - będą idealne na dobry początek dnia gwarantując pożywne, sycące śniadanie. Doskonale sprawdzą się również w owocowych sałatkach, a nawet warzywnych, do których dodaje się sosy balsamiczne oraz orzechy. 

Morele suszone naturalnie paleta 400 kg to 80 kartonów po 5 kg moreli. 

Oferta cenowa sklepu dotyczy dużej moreli naturalnej - morela naturalna kaliber 1. 

Podobne