Siemię lniane brązowe czystość 99,98% worek 25 kg

199,50 zł

(7,98 zł za kilogram)

Brutto
/ 190 netto

Siemię lniane ziarna znajdują zastosowanie przede wszystkim w przemyśle piekarniczym - jako dodatek do pieczywa, ale również w zielarstwie i medycynie alternatywnej. Śluzy zawarte w ziarnach siemienia lnu wykazują właściwości zdrowotne - wspomagają pracę układu pokarmowego łagodząc nieprzyjemne dolegliwości, a także mogą być stosowane jako maseczka na zniszczone włosy. 

Hurtownia Makpak.pl oferuje siemię lniane brązowe i siemię lniane złote o czystości 99,98%. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją produktu. 

Siemię lniane ziarna znajdują zastosowanie przede wszystkim w przemyśle piekarniczym - jako dodatek do pieczywa, ale również w zielarstwie i medycynie alternatywnej. Śluzy zawarte w ziarnach siemienia lnu wykazują właściwości zdrowotne - wspomagają pracę układu pokarmowego łagodząc nieprzyjemne dolegliwości, a także mogą być stosowane jako maseczka na zniszczone włosy. Siemię lniane posiada składniki mineralne, które wzmacniają układ odpornościowy. Len brązowy to źródło błonnika, a także witamin z grupy B. witaminę A oraz E, nazywane również witaminami piękna i młodości. Spożywając siemię lniane dostarczymy ogrom żelaza, białka oraz soli mineralnych, magnezu, cynku i miedzi. 

Siemię lniane to idealny dodatek diety osoby, która chce schudnąć czy dba o linię. Ziarna lnu brązowego posiadają ogromną zawartości tłuszczu, dzięki czemu siemię lniane wykorzystywane jest do produkcji zdrowego oleju lnianego.

Hurtownia Makpak.pl oferuje siemię lniane brązowe i siemię lniane złote o czystości 99,98%. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją produktu. 

Podobne